Movies
Ratings
876
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Deep CoverRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
StrawRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The BeekeeperRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 1.5
WonkaRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5