Movies
Ratings
34
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Love ClinicRated ★ 2.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Le Grand ChefRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0