Movies
Ratings
264
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5