Titles you rated
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5