Titles you rated
FleabagRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Doctor Who Season 1Rated ★ 0.5
PluribusRated ★ 4.0
The StudioRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
UnframedRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
You Are What You Eat: A Twin ExperimentRated ★ 3.0
Pokémon ConciergeRated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 4.5
Gakuen AliceRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.0