Movies
Ratings
50
Man in LoveRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.5
HindsightRated ★ 4.5
QuickRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.5
SaltRated ★ 3.5
Marriage BlueRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 5.0