Movies
Ratings
228
ExhumaRated ★ 3.5- DotsRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0- Those Who Leave Buy FlowersRated ★ 4.0
- Oink OinkRated ★ 3.0
MethodRated ★ 1.0
The SummerRated ★ 3.5
If Anything Happens I Love YouRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5