Series
Ratings
224
What Comes After LoveRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.5
The First FrostRated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.0
Kill Me Love MeRated ★ 3.0
DestinedRated ★ 3.5
New Life BeginsRated ★ 3.5
Adventure Time: Fionna & Cake Season 1Rated ★ 5.0
Russian DollRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Ancient Love PoetryRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.5