Titles you rated
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
First LoveRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Slow TrainRated ★ 5.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
Around 1/4Rated ★ 5.0
Judge vs. JudgeRated ★ 4.0
Jung Hae In's Travel LogRated ★ 5.0
Best Mistake Season 1Rated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0- Meet Me After SchoolRated ★ 3.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 1.0
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 5.0