Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
As Tears Go ByRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Voices of a Distant StarRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Happy EndRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.0