Movies
Ratings
123
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
All the Long NightsRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 1.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Fallen LeavesRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
Dead RingersRated ★ 3.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 3.0
Typhoon ClubRated ★ 5.0
All About Ah-LongRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 3.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5