Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Carry OnRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Cunk on LifeRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0