Movies
Ratings
16
Spirited AwayRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 4.0