Titles you rated
1st KissRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 3.5
April StoryRated ★ 2.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 2.5
Alice and Therese's Illusion FactoryRated ★ 1.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 2.5
Under the Open SkyRated ★ 4.5
After the RainRated ★ 3.0- Sunset in My HometownRated ★ 2.5
A Dangerous WomanRated ★ 2.5
April, Come She WillRated ★ 2.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5