Movies
Ratings
285
CodaRated ★ 3.0- Glittering HandsRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 2.5
SoulRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
The Day He ArrivesRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
DestinoRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0