Movies
Ratings
27
Baby DriverRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Becoming Who I WasRated ★ 4.0
FuryRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 0.5
Notting HillRated ★ 2.0
The TowerRated ★ 0.5
Music and LyricsRated ★ 1.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 1.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
MementoRated ★ 2.0
MoonlightRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 0.5
FluRated ★ 0.5
Tidal WaveRated ★ 1.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 1.5
My Little BrideRated ★ 0.5
Like for LikesRated ★ 1.5
Letters to JulietRated ★ 2.0