Movies
Ratings
1693
She's the ManRated ★ 4.0
BTS: THE RETURNRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
War MachineRated ★ 3.0
The Bad Guys 2Rated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 1.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
The RIPRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
No More BetsRated ★ 2.0