Movies
Ratings
194
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 2.0
Love ForecastRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 2.5
WarcraftRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0