Movies
Ratings
834
Memoir of a MurdererRated ★ 0.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
SpreeRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 4.5
The Good NurseRated ★ 3.5
The RoommateRated ★ 3.0
RoomMateRated ★ 3.5
Attack of the Hollywood Cliches!Rated ★ 3.0
The GuiltyRated ★ 3.0
Stolen IdentityRated ★ 1.5
OldRated ★ 3.0
Paranormal Activity: The Marked OnesRated ★ 2.5- Next DoorRated ★ 2.5
BrokerRated ★ 3.5
The Hatchet Wielding HitchhikerRated ★ 3.0
Into the Deep: The Submarine Murder CaseRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
NopeRated ★ 4.5