Movies
Ratings
73
Before SunsetRated ★ 3.5
The TouristRated ★ 3.0
DeparturesRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
MatterhornRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5