Movies
Ratings
511
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 1.5
Legends of the FallRated ★ 2.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 1.5
Bring It OnRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 2.5- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 2.5
The Lego Batman MovieRated ★ 1.5
Nanny McPheeRated ★ 2.0- Highway StarRated ★ 3.0
BeatRated ★ 2.5
Ghost in the Shell: The New MovieRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
Sucker PunchRated ★ 0.5
The EqualizerRated ★ 3.0