Movies
Ratings
783
HoppersRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0