Titles you rated
CellularRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.0
The Killing FieldsRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Gone in 60 SecondsRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 3.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Man on a LedgeRated ★ 4.0
General's SonRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
As OneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
TyphoonRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0