Movies
Ratings
1539
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.5
A Bloody AriaRated ★ 4.5- Oklahoma City Bombing: American TerrorRated ★ 3.0
Paris, TexasRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 3.0
The Perfect NeighborRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
ChimeRated ★ 3.0
Green ZoneRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 2.5
Dream ScenarioRated ★ 2.5
LonglegsRated ★ 2.0
Bring Her BackRated ★ 1.5
The Tomorrow WarRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The PostRated ★ 4.0