Titles you rated
ChefRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 2.0
What Happened to MondayRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 4.0
Overwatch: HeroRated ★ 3.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 1.5
The Water HorseRated ★ 3.5- As the Gods WillRated ★ 2.5
Horrible BossesRated ★ 3.5