Titles you rated
Enter the DragonRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
TwinsRated ★ 3.0
Days of ThunderRated ★ 4.0
Batman & RobinRated ★ 3.0
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 4.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
GreaseRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 4.0
Licence to KillRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The English PatientRated ★ 3.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 3.0