Titles you rated
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0