Titles you rated
The King's WardenRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 4.0
The DigRated ★ 4.0
Alien DomicileRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
ElioRated ★ 3.5
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.0
Escape from AlcatrazRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.5
Black BagRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Kite RunnerRated ★ 4.0