Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.5
Big DealRated ★ 3.5
Kraven the HunterRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Hot BloodedRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
A Man of ReasonRated ★ 1.5
Mission: CrossRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Believer 2Rated ★ 3.0