Movies
Ratings
76
Easy ARated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
High School Musical 2Rated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 2.5
ClickRated ★ 4.5
The Bélier FamilyRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0