Titles you rated
Big Little LiesRated ★ 4.5
Love MeRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
Slow Horses Season 5Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 5.0
The Summer I Turned Pretty Season 3Rated ★ 4.0
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 3.5
FleabagRated ★ 4.5
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.5
The Pitt Season 1Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Dept. QRated ★ 3.5