Titles you rated
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Crime SceneRated ★ 3.5
The Great Escape 2Rated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Running ManRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
IRISRated ★ 2.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0