Titles you rated
Castaway DivaRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0- Super RookieRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Duty After SchoolRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 1.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5