Movies
Ratings
509
OppenheimerRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 2.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
Digimon Adventure Tri. - Chapter 5: CoexistenceRated ★ 1.5
Digimon Adventure Tri. - Chapter 4: LossRated ★ 1.5
SonatineRated ★ 3.5