Movies
Ratings
1217
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Little BoyRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- Hero Vectorman : Counterattack of the Evil EmpireRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
The Last of the MohicansRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 4.0