Movies
Ratings
85
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 2.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0