Movies
Ratings
452
Good FortuneRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
CompanionRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 4.5
Kramer vs. KramerRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Set It UpRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0- VirusRated ★ 1.5
ChicagoRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 0.5
- PilotRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 3.5