Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 2.5
Law and The CityRated ★ 2.0- Physical: AsiaRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0- 커플팰리스Rated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5