Movies
Ratings
2912- Whispering WaterRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.5
- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
The Way BackRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 1.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 1.5
Shutter IslandRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5- The First RideRated ★ 2.5