Movies
Ratings
121
Fifty Shades DarkerRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.5
JunoRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
TangledRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0