Movies
Ratings
335
Your Name.Rated ★ 4.5
The FortressRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Hell or High WaterRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 2.5
Between Calmness and PassionRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5