Titles you rated
Black PantherRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
SpawnRated ★ 2.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.5
Insadong ScandalRated ★ 2.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
Free WillyRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5