Titles you rated
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Alice, the Final WeaponRated ★ 2.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 3.0
Heartbreak High Season 1Rated ★ 2.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 2.0
A Virtuous BusinessRated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Village Survival, the EightRated ★ 3.0
Doctor ChaRated ★ 2.5
The Witcher: Blood OriginRated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.0