Series
Ratings
20
My Sweet CityRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 시험Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0