Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 0.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
The GameRated ★ 4.0
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 5.0
EntrapmentRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
Die Another DayRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0