Series
Ratings
12
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5