Movies
Ratings
976
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The People UpstairsRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 0.5
FollowingRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 3.5