Movies
Ratings
997
HereditaryRated ★ 4.0
The People UpstairsRated ★ 3.0- HumintRated ★ 2.5
Road KillRated ★ 3.0
MantisRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 2.5
The Shadow's EdgeRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
The BeekeeperRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
TASTES OF HORRORRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Creation of the Gods I: Kingdom of StormsRated ★ 3.5