Movies
Ratings
310
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 1.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
SullyRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
BurningRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 4.5
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
PoetryRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
UsRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.5