Series
Ratings
91
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
You Drive Me CrazyRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
RiverdaleRated ★ 3.5
RiverdaleRated ★ 4.5